Gdzie szukać i publikować ogłoszenia? Jeżeli jesteś studentem, będzie istniało kilka możliwości. Istnieją na przykład bardzo popularne portale, które za darmo publikują ogłoszenia dla studentów, ale przydatne mogą być również strony www uczelni czy też media społecznościowe. Od czego zacząć poszukiwanie informacji?

Na początek postaraj się zdefiniować swoje źródła. Przydatna może być strona www uczelni (to tam zwykle znajdziesz informacje o przesuniętych dyżurach czy ważnych terminach), albo strony czy grupy na Facebooku. Dołącz do tych, które zrzeszają studentów Twojej uczelni, kierunku, czy ludzi w grupie. Dzięki temu nie ominą Cię przydatne wiadomości, czy opłacalne ogłoszenia dotyczące sprzedaży.

Jeżeli chodzi o bezpłatne portale zawierające ogłoszenia dla studentów, bardzo często znajdziesz tam wiele informacji. Jeżeli Twoim celem jest znalezienie korepetycji, albo poszukujesz współlokatorów do mieszkania – jest to na pewno bardzo dobry adres. Możesz tam przeglądać i samemu publikować odpowiednie ogłoszenia.