Czy masz czasem tak, że miałbyś ochotę zagadać do jakiejś bardzo atrakcyjnej dziewczyny, ale nie możesz zdobyć się na to, by do niej podejść?

Albo jeszcze gorzej – podchodzisz do niej i nagle w głowie masz totalna pustkę i nie masz pojęcia, co możesz jej powiedzieć. Zaczynasz się jąkać i momentalnie tracisz całą swoją pewność siebie.

Bardzo wielu facetów tak ma i w związku z tym nie czują się najlepiej. Pociągają ich piękne kobiety, marzą o nich, ale mają wrażenie, że są one poza ich zasięgiem. Właśnie dlatego ograniczają swój podryw tylko i wyłącznie do kobiet mniej atrakcyjnych. Po prostu nie mają dość pewności siebie, by uwieść bardzo piękną kobietę. Skąd to się w nich bierze?

Winne temu jest bez wątpienia twoje własne przekonanie. To w twojej własnej głowie jest myśl, że takie kobiety są zarezerwowane dla jakiś innych, dużo lepszych od ciebie facetów. Wszystkie filmy i reklamy pokazują, że piękne kobiety mogą zdobywać tylko bogaci mężczyźni, albo tacy, którzy mają idealne ciało. Według takich przekonań – piękną kobietę należy zdobyć odpowiednim samochodem, drogim zegarkiem i świetną pracą.

Jasne – są także takie kobiety (nie tylko piękne), które zwracają uwagę na tego typu akcesoria. Jednak jest też bardzo wiele pięknych i normalnych kobiet, dla których liczy się to, że facet ma wartościową osobowość, a nie drogi zegarek.

Dlaczego więc nie widzisz, by takie piękne kobiety spotykały się z facetami podobnymi do ciebie? Bo najprawdopodobniej tacy faceci nawet nie próbują ich poderwać, od razu przekreślają całą sprawę i nie pozwalają, aby to bliższe poznanie się mogło zadecydować o tym, czy jesteście dla siebie odpowiedni, czy też nie. Jeśli to zrozumiesz i porzucisz niszczące cię przekonanie – twoja pewność siebie przy kobietach powinna być o wiele większa.